Spis tematów

Rozdział


Ostatnia aktualizacja:
2023-05-02 19:55:35
10 Najnowszych!

Uwaga:
Widzisz braki w manualu? Pomoz go tworzyc! Kliknij tutaj aby dodac swoja propozycje wpisu!

Top 5 autorow:
1. jimbojim (21)
2. Erohoz (18)
3. Pink_Panthera (15)
4. Tabgninrom (9)
5. Findan (9)

Pytania:

Czym jest bazar ?
Jak szybko wyszukiwać przedmiot na bazarze?

Odpowiedzi:

Czym jest bazar ?

Na bazarze możemy wymieniać się z innymi Użytkownikami przedmiotami na zasadzie aukcji. Wystawione przedmioty i aukcje, w których bierzesz udział możesz oglądać w schowku oraz sekcji Moje oferty.

Pamiętajcie koszt wystawienia aukcji to 100 złota !!!

Dlatego też wystawianie niektórych przedmiotów/itemów nie opłaca się, lepiej jest przykładowo sprzedać je w schowku :o)

W zakładce Bazar znajdują się 4 linki:
 Stwórz ofertę - Gdzie możemy stworzyć swoją ofertę (mamy do wyboru: ustalić minimalną cenę zakupu - cena minimum od której Gracze mogą licytować przedmiot (jeśli zostawimy puste to pole, Gracze będą licytować od 0 złota), komentarz do aukcji (max 15 znaków) oraz zaznaczyć przedmiot, który chcemy wystawić), jeśli już mamy wszystko ustawione, naciskamy OK i od teraz nasza aukcja widnieje w linku "Oferty Innych".
 Moje oferty - Po naciśnięciu na link ukazują nam się przedmioty, które wystawiliśmy na sprzedaż przez licytacje. Mamy tam dwie opcje do wyboru, a mianowicie: [usuń] - usuwamy aukcje - przedmiot wraca do schowka, złoto Licytujących na ich konta, tracimy jedynie 100 złota, za wystawienie aukcji oraz Propozycje (x) - gdzie x oznacza ilość Graczy, która obecnie licytuje wystawiony item i gdzie po naciśnięciu, możemy odrzucić lub zaakceptować propozycję. Trzeba pamiętać o tym, że aby przyjąć najatrakcyjniejszą ofertę musimy odrzucić pozostałe.
 Oferty Innych - Miejsce, gdzie wystawione są itemy Graczy na aukcjach. Możemy je zobaczyć i zalicytować "Złóż propozycje" oraz przez "Propozycje (x)" zaobserwować jak przebiega licytacja.
 Gdzie biorę udział? - Po naciśnięciu wyświetli nam się lista przedmiotów w którym widnieją Twoje oferty złożone na bazarze.

UWAGA: Jak na każdym prawdziwym bazarze, czasem i tutaj zdarzają sie kradzieże. Występują one niezwykle rzadko, jednak mogą spotkać i Ciebie! Pamiętaj, że stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa transakcji zapewniają Ci jedynie butiki!

^Do góry

Jak szybko wyszukiwać przedmiot na bazarze?

Możesz skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się na dole "Oferty Innych". Wyszukiwanie przedmiotów odbywa się poprzez wpisanie nazwy itemu lub wpisanie min 2 liter z nazwy przedmiotu, wyświetlą się wtedy wszystkie przedmioty, które są na bazarze o nazwie którą podałeś.

^Do góry


Powered by manualCC 0.1 // design and code by h!t3< & v3Xor!u5 h4ck4z t3aM // Crimson InterActivE 2005-2006